Produkt dnia
Buderus Logamax plus GB072V2
Buderus Logamax plus GB072V2
6 053,00 zł 4 921,14 zł
szt.
Buderus Logamax plus GB122iK
Buderus Logamax plus GB122iK
6 670,00 zł 5 422,76 zł
szt.
Buderus Logamax Plus GB022
Buderus Logamax Plus GB022
4 099,00 zł 3 332,52 zł
szt.
Producenci
O nas
Jako firma Komarpol z Bielska-Białej istniejemy na rynku już od 39 lat. W ciągu tego czasu daliśmy się poznać jako firma solidna i profesjonalna.

Od samego początku naszym celem było i jest oferowanie Państwu wyrobów najwyższej jakości posiadających wszelkie dopuszczenia, atesty i certyfikaty. W tym celu współpracujemy tylko z dostawcami, których produkty spełniają najwyższe normy i wymagania Unii Europejskiej.

Posiadamy szeroki wybór urządzeń instalacji sanitarnej, grzewczej i gazowej. 

Jesteśmy w stanie zaoferować produkty po cenach fabrycznych, gwarantując zysk przy zachowaniu atrakcyjnej ceny dla klienta oraz długoterminową współpracę obejmującą dobór, dostawę, serwis jak również realizację pojedynczego przedsięwzięcia.

Dostarczamy karty katalogowe, instrukcje w języku polskim na zapytania lub dostarczone urządzenia oraz przeprowadzamy szybkie instrukcje na temat montażu lub użytkowania wyrobu.

Z uwagi na bardzo dobrą znajomość produktów instalacyjnych na rynku jesteśmy gotowi do interesującej obie strony współpracy.

W naszym sklepie istnieje również możliwość zakupu na raty. Oferujemy korzystne i przystępne warunki ratalne!

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@kotlybielsko.pl lub telefonicznie pod numerem +48519178038 +48338162848 .

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl